Jistě víte, jak této vymoženosti dosáhnout. Pokud ne, tak je někde chybička. V každém případě vám tento článeček přinese malé poučení o tom, jak si vodu přinejmenším vylepšit.
Zcela jistě jste již do vody něco přidávali. Je to jedno co, jistě spoustu různých přípravků, ale nezapomněli jste na sůl?
Ne, nechoďte do kuchyně pro pytlík se solí a nesypejte ji do vašeho bazénu. Jednak by ta malá dávka moc nepomohla a jednak není sůl jako sůl.
Do vašeho bazénu rozhodně patří ta mořská. A rozhodně kvalitní.
A to jako že si máme zajet k moři, tam nějakou tu sůl nabrat a jet zase domů: Ano, i toto řešení je možné, leč asi neuskutečnitelné. Tedy, ne že byste nemohli jet k moři, to můžete, ale tu sůl tam budete jen těžko dobývat. Tu byste totiž museli odpařovat, a to ne zrovna jednoduchým postupem. Nota bene, že byste měli na hranicích jistě drobné obtíže, takže toto řešení společně zavrhneme a zkusíme najít nějaké lepší. Jednodušší. A hlavně také lacinější.
Mořská sůl se totiž dá koupit i u nás, a to překvapivě snadno například v obchodě, kam směřuje modrý odkaz výše. Firma Chlorito je dlouholetým dovozcem a ověřeným dodavatelem této věci do vašeho bazénu. Je naprostou samozřejmostí, že si můžete vybrat jak z kvality, tak druhu, tak i množství. Do malého bazénku jistě nenarvete půl tuny a zase do velkoplošného nedáte dvě lžičky, že ano. Jak tedy dávkovat: To nelze říci naprosto jednoznačně. Proto je na každém balení uveden návod a v něm jsou napsány doporučené dávky dle velikosti bazénu a druhu vody. Použijete-li tento návod, jistě neuděláte chybu. Je to dávkováni doporučené odborníky a také léty prověřené. Takže netřeba mít jakékoli obavy. A navíc, když si nejste jisti, například při první objednávce, není problém si nechat poradit. Určitě vám zde rádi vyjdou vstříc a řeknou co a jak. Přeji dobrou vodu.